Šudoma s.r.o.

NOVÉ VOZY

 • img

  Projekt BEV

  POŘÍZENÍ 2 BEV V KATEGORII M1 A 2 DOBÍJECÍCH STANIC PRO SPOLEČNOST ŠUDOMA S.R.O. je spolufinancován Evropskou unií. Předmětem projektu je pořízení 2 ks bateriových elektrických vozidel (BEV) ve skupině osobní vůz (M1), které budou využívány jednatelem a zaměstnanci společnosti. Součástí projektu je také pořízení 2 ks neveřejných nabíjecích stanic.

  edealer.article.see_link
 • img

  Peugeot Emotion Day

  Přijďte na Peugeot Emotion Day v Třebíči ve čtvrtek 15.07.2021 10:00 - 18:00 do nákupního centra STOP SHOP a zažijte dokonale tichý chod motoru, okamžité zrychlení nebo hybridní pohon 4×4 s kombinovaným výkonem až 300koní! Na místě bude k vyzkoušení také nejmodernější řada SUV, rodinný Rifter a další modely Peugeot.

  Rezervace zde
 • img

  PEUGEOT LEV RENT

  LIMITOVANÁ NABÍDKA operativního leasingu ELEKTRIFIKOVANÝCH VOZU PEUGEOT

  VÍCE INFORMACÍ
 • img

  Plug-in Hybridní vozy

  Naše plug-in hybridní vozy, které splní veškeré vaše požadavky, v sobě snoubí inovativní design, výkon respektující životní prostředí a špičkové technologie bez kompromisů.

  VÍCE INFORMACÍ

PEUGEOT PROFESSIONAL

SERVIS

 • img

  Peugeot Pro Servis

  Peugeot Pro Servis je program na podporu prodeje originálních náhradních dílů všem nezávislým opravcům, kteří poskytují servisní služby majitelům vozidel značky PEUGEOT.

  Více informací
 • img

  Sleva na letní příslušenství

  Využijte slev až 35 % na praktické letní příslušenství, které bylo navrženo přímo pro Váš vůz.

  Více informací
 • img

  Tažná zařízení s 20% slevou

  Zvyšte přepravní kapacitu svého vozu a táhněte bezpečně vozík či obytný přívěs, loď nebo třeba nejrůznější pracovní stroje pomocí originálního tažného zařízení, které bylo vyrobeno přímo na míru vozům Peugeot.

  Více informací
 • img

  Každý věk má své výhody

  Pokud považujete za důležité, aby bylo vaše auto vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro vás řešení. Získejte slevu až 25% na originální náhradní díly.

  Více informací
 • img

  Úvěr s 0% úrokem

  Ideální produkt pro krátkodobé financování vašeho nového vozu s nulovým navýšením.

  Více informací
 • img

  POHODA

  Úvěr pro všechny modely nových osobních a užitkových vozů značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

  Více informací
 • img

  SMART

  Nejflexibilnější finanční produkt, který je ideální pro financování nového osobního či užitkového vozu v případě, že máte k dispozici pouze nízkou, nebo dokonce žádnou akontaci. Je vhodný zejména pro financování na delší časové období.

  Více informací
 • img

  Financování LIVE!

  Exkluzivní úvěr se slevou 10 000 Kč z pořizovací ceny vozu je ideální volbou pro dlouhodobé i krátkodobé financování. Nabídka platí pro všechny osobní vozy.

  Více informací

Šudoma s.r.o.

Společnost ŠUDOMA s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C vložka 23791, IČO: 25304241

Virtuální prohlídka naší společnosti
Prohlédněte si prostory naší společnosti a naše vystavené vozy v této virtuální prezentaci.

Více informací